Forum KN Badania Religii UMCS

Forum KN Badania Religii UMCS


#1 2011-12-03 10:13:28

 Wojtek Dudek

Administrator

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2011-12-02
Posty: 6

Forum KNBR - powitanie i podfora

Witam wszystkich na naszym brzydkim forum! Po zakodowaniu strony i zalozeniu tego paskudnego, spamujacego reklamy niczym AK47 (ale darmowego) forum powoli zaczely konczyc mi sie pomysly i wena, wiec zapraszam do pierwszej dyskusji - jakie chcielibyscie tu zobaczyc dodatkowe podfora/panele? Bo jakos zupelnie brak mi pomyslu na strukture...

BTW: Rozwazam mozliwosc zmiany forum na bardziej przyjazne (ladne, bez reklam), gdy dostaniemy miejsce na uczelnianym serwerze, wiec calkiem mozliwe, ze to tozwiazanie jest jedynie tymczasowe.

BTW2: Skoro juz wymyslamy struktury i porzadki, to przy okazji mozemy sie zastanowic jakie chcielibysmy umiescic dzialy na naszej stronie. Ja na razie stworzylem nastepujace podstrony:

aktualnosci,
o knbr (tu mozna by umiescic krotki opis kola oraz liste czlonkow + opcjonalnie informacje o kazdym),
teksty,
galeria,
linki,
kontakt (FB, email),
forum.

Offline

 

#2 2011-12-11 19:28:57

 Juda z Kariotu

Użytkownik

Skąd: Konopnica
Zarejestrowany: 2011-12-03
Posty: 3

Re: Forum KNBR - powitanie i podfora

No trzeba zacząć tu coś pisać

Moja pierwsza myśl była taka, żeby tu zrobić podfora dla każdej większej religii, ale teraz wydaje mi się, że za mało nas jest w kole i jakaś dzika dyskusja się  tu nie rozwinie. Także ostatecznie może zostać jak jest, bo nie będzie się raczej wszystko ze sobą mieszało. Być może w przyszłości, jak tu przybędzie trochę użytkowników, będzie można jakoś forum bardziej podzielić. Na tą chwilę to wystarczy.

To tyle tytułem wstępu.

PS:
1.Kiedy ma się odbyć debata, o której była mowa na drugim spotkaniu i czy jakieś przygotowania do niej będziemy robić?
2.Czy strona koła jest już na ukończeniu?

Offline

 

#3 2011-12-14 21:32:06

 Wojtek Dudek

Administrator

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2011-12-02
Posty: 6

Re: Forum KNBR - powitanie i podfora

Nom. Na razie zostawie wszystko tak jak jest.

Debate przesunelismy na 2012, poniewaz nie mamy jasno sprecyzowanych zasad. Obawiam sie, ze bez tego zamiast debaty mielibysmy bryndze. Pomyslem zainteresowali sie jednak prof. K. Kosior i (z tego co wiem) prof. J. Jusiak - opiekunowie naszych kol. Po nowym roku poprosze o jakies wskazowki prof. Z. Muszynskiego - retoryka to jego konik. Niewykluczone, ze zorganizowanie takiego "eventu" mogloby sie liczyc jako "osiagniecie naukowe", a wiec do przyszlych stypendiow. Trzeba jednak to zrobic porzadnie...

Jesli chodzi o strone, to pozostalo juz tylko wypelnianie jej trescia. Graficznie jaka jest, taka zostanie - przynajmniej dopoki nie przezyje jakiegos css'owego oswiecenia. Ew. ktos zaproponuje cos lepszego. Jej adres to: http://knbr.cba.pl/

EDIT: Poniewaz sie rozchorowalem nowe tresci na www pojawia sie dopiero za jakis czas. Ale mozecie proponowac i przesylac - na przyklad cos do linkowni. Ja na pewno wrzuce kilka perelek nt. buddyjskich technik skupienia umyslu samatha.

Offline

 

#4 2011-12-21 16:54:50

 Juda z Kariotu

Użytkownik

Skąd: Konopnica
Zarejestrowany: 2011-12-03
Posty: 3

Re: Forum KNBR - powitanie i podfora

Moja pierwsza propozycja do linkowni na naszej stronie to "Biblioteka z Nag Hamadi", czyli odnalezione w 1945 roku 13 gnostyckich papirusów. PDF zawiera te teksty przetłumaczone na język polski przez ks. prof. Wincentego Myszora z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

http://www.wtl.us.edu.pl/pdf/?pdf=Bibli … ag_Hammadi

poszukam jeszcze czegoś ciekawego:)

Offline

 

#5 2012-01-01 22:24:57

 Wojtek Dudek

Administrator

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2011-12-02
Posty: 6

Re: Forum KNBR - powitanie i podfora

Dzieki! Zapisane. Z checia poczytam. Niebawem dodam na stronie razem z kilkoma perelkami ode mnie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.server123.pun.pl www.pokimovie.pun.pl www.bigs.pun.pl www.planeta-naruto.pun.pl www.tsim.pun.pl